Branka: Mišák
Sestava: Lukino - Mišák, Kubišta, Jiřina, Kotel, Hotovson, Malda, Doktor
ŽK: Doktor, Hotovson
ČK: Hotovson
Zbytečná ztráta bodu, nemohoucnost v koncovce a výtečný výkon soupeřova brankáře, tak lze v kostce zhodnotit zahajovací utkání sezony mezi Hvězdami a Pukem PFC. V poli měly Hvězdy během celého utkání někdy mírnou, někdy větší převahu, ovšem co je to platné, když se neproměňují ty největší šance. Zatímco soupeř vystřelil na branku Hvězd jedinkrát během celého zápasu (Lukino v první půli vyrážel tvrdou střelu k tyči), útočníci Hvězd pálili více než desetkrát, z dálky, zblízka, ale brankář Puku byl k nepřekonání. Pouze jediný Mišák našel recept zhruba ve 40. minutě, kdy přízemní střelou ze střední vzdálenosti propálil vše, co mu stálo v cestě. Po vstřelené brance Hvězdy víceméně kontrolují průběh hry, několikrát se ocitají v přečíslení před brankou soupeře, ale bez kýženého úspěchu. Puk (ani míč) se před Lukina příliš nedostává, obrana veškeré nájezdy zastavuje. Přesto však Hvězdy inkasují 3 minuty před koncem, a to přímo z výkopu brankáře Puku (!). Nikým neatakovaný Lukino v pokleku si nechává míč propadnout mezi nohama.

Suchdol Stars C - Maverick 8:1 (0:0)
11. 4. 2010
Sestava: Lukino - Kubišta, Jiřina, Malda, Kotel, Pepino, Doktor
Branky: Malda 3, Kotel 2, Pepino, Doktor, Jiřina
Druhé kolo soutěže zavedlo Hvězdy na hřiště Tempa, kde čekal tým Mavericku. Tedy čekal, dorazil chvíli po nás, a stejně jako my širokým kádrem rozhodně neoplýval. Úvod utkání se nesl v duchu mnoha nepřesností a častých ztrát míče. Zkrátka fotbal, ze kterého by musely nezaujatého diváka bolet oči, tedy pokud by byl tento přítomen.  Postupem času to byly Hvězdy, které se začaly více osmělovat a ohrožovat brankáře Mavericku. Ten ovšem stál vždy na správném místě a veškeré střelecké pokusy eliminoval. Zhruba uprostřed první půle si 1 ze soupeřů poranil stehenní sval a byl nucen načas opustit hřiště, takže Maverick hrál zhruba 10 min.ve čtyřech v poli. Ani tato výhodná konstelace sil ovšem útočníky Hvězd nepřiměla ke vstřelení uklidňující branky, přestože šancí bylo poměrně dost. Neklid v koncovce a zaměření se soupeře na defenzívu tak vystavily poločasové skore se dvěma nulami.
Začátek druhé půle jako by byl kopií celé té první. Hvězdy útočí, Maverick brání. A pak to přijde! Hvězdy jdou do přečíslení, Doktor si popsune míč, zdá se příliš do úhlu, ovšem zcela nečekaně namísto přihrávky volí střelu, no spíše pořádnou pecku pod víko - 1:0. Vstřelený gól by měl Hvězdy uklidnit, ovšem zhruba po pěti minutách je srovnáno, soupeř se prosazuje po rohu, rozehraném na půlku hřiště, odkud trochu nešikovně před vlastní bránu vrací míč Pepino a útočník Mavericku sám před Lukinem nezaváhá. Trápení pokračuje, naštěstí ne dlouho - Kotel z přímáku napřáhne tak šikovně, že trefí správně nastavenou placírku Jiřiny před bránou - 2:1. Maverick je nucen se více tlačit dopředu, což je voda na mlýn Hvězdám. Následuje brankostroj, který se zastaví na číslici 8, přičemž hattrickem se blýskne Malda, dvě branky si připíše Kotel a mezi střelce se zařadí i Pepino. Dohrává se v klidu.

Suchdol Stars C - Gente-Yeti FC 3:1 (2:0)
18. 4. 2010
Sestava: Lukino - Kubišta, Jiřina, Pepino, Kotel, Doktor
Branky: Pepino, Kubišta, Doktor
Třetí kolo mistrovské soutěže a na hanspaulském pažitu stojí k utkání připraven přesný půltucet Hvězd. Situace, která nastává tak maximálně jedenkrát za sezonu, je zde. Vypořádají se s nutností odehrát celých šedesát minut bez možnosti střídání Lukino, obranné pilíře Kubišta s Jiřinou, atlet Kotel a útočné hroty Pepino a Doktor? Soupeř jakoby chtěl Hvězdy uhnat hned v úvodu, vrhá se do útoku a začíná hrozit rychlými a přesnými kombinacemi. Lukino se musí mít na pozoru, zatímco jeho parťáci v poli se příliš do zakončení nedostávají. Přesto ale jdou štěstíčku naproti: po útočném manévru na křídle, kam musí vyběhnout soupeřův brankář, se míč dostává k Pepinovi stojícím před vápnem a ten se rozhodne pro střelu. Umístí ji tak šikovně, že její směr mění nejprve jeden a poté druhý obránce a nešťastný brankář vracející se z výletu si ji sráží do vlastní sítě. Pěkný biliár a 1:0. Neuběhne ani 5 minut a do sítě Yeti padá další originální branka. Píšu-li že padá, tak vskutku do písmene padá. Dlouhý Kotlův aut na zadní, či spíše dost za zadní, Kubištův náběh skoro až k lajně, obrovský výskok, hlava, krásný oblouček, který se vznese, a poté se snáší a snáší a padá a zapadá ke vzdálenější tyči. Yetimu v bráně na bližší tyči nepomůže ani výskok - 2:0. Konsternovaný soupeř se do poločasové pauzy nevzmůže na významnější atak. Během přestávky si dávají Hvězdy za úkol dát ještě jeden definitivně uklidňující gól, což také po 13-ti minutách splňuje Doktor, když si po vyšachování soupeřovy přece jen již více odrkývané obrany zpracuje míč u tyče podbřiškem (či možná ještě o něco níže) a poté rozvlní síť nechytatelnou pumelenicí. Gente-yeti asi tuší, že na obrat to již nebude, začíná hrát uvolněněji, ale o to nebezpečněji. Stále více unavená defenzíva Hvězd odolává některým útokům jen stěží, naštěstí poslední instance má svůj den a tu padne někomu pod nohy, tu vytasí pohotový rozštěp, tu převálcuje někoho při vyběhnutí. Asi čtyři minuty před koncem Lukino přece jen kapituluje. Zblízka se prosadí útočník soupeře, který tak dává skóre jeho definitivní podobu. Šedesátiminutvku bez střídání Hvězdy zvládly, působily o něco fotbalověji a zaslouženě si domů odvážejí 2 body.

Suchdol Stars C - Hustec 3:2 (2:2)
25. 4. 2010
Sestava: Lukino - Jendys, Kubišta, Jiřina, Pádlista, Kotel, Doktor, Tomáš
Branky: Doktor, Jendys, Kubišta
Velice zajímavé a v plném nasazení hrané utkání se odehrálo poslední aprílovou neděli na Hanspaulce. Hvězdy si po minulé zkušenosti přivážejí někoho na střídání, konkrétně dva kousky, což ovšem soupeř s názvem Hustec triumfuje počtem, v němž by snad mohl vyběhnout i na velkou kopanou. Početná skupina atleticky vyhlížejících fotbalistů se u hřiště rozcvičuje snad 20 minut před utkáním. Hvězdy však do utkání rozhodně nevstupují ustrašeným způsobem, ba naopak - po čtvrthodince vedou 2:0. Nejprve se tečovanou střelou zpoza vápna, v duchu hesla "první rána kapitána nabitá", prosadí Doktor. O pár minut později jsou diváci svědky noblesní kombinace na jeden dotek, na jejímž konci stojí s ledovým klidem zakončující Jendys, který rezignoval na veškeré své zdravotní neduhy a poprvé v sezoně dorazil. Vzápětí ovšem dochází na rčení;Lehce nabyl, lehce pozbyl." Během dvou minut je totiž vyrovnáno. Hustec se rozhodně nevzdá, spíš naopak, zakousne se do Hvězd a dvěma tvrdými a pěknými střelami srovná krok. Píše se 19. minuta. Znovu do vedení může Hvězdy poslat Jiřina, který se po velmi vtipném Pádlistově puštění přihrávky zjevuje sám před brankářem Hustce, ovšem mine. Na konci první půle svítí na ukazateli dvě dvojky. Ve druhé půli je patrná převaha Hustce, který, vědom si svého dosavadního útlého bodového zisku, se snaží urvat oba body. Lukino je v plné permanenci, ale má svůj den (již třetí v této sezoně). Odolává i s přispěním obětavé obrany a zodpovědně se vracejících útočníků. Pochvalu zaslouží mj. Kotel, který toho oběhal opravdu spoustu. Zhruba osm minut před koncem střídačka, na níž odpočívají Doktor a Jiřina, spolu se zraněným Mišákem, konstatuje, že bod by z tohoto utkání byl dobrý. To ovšem netuší, že zhruba za dvě minuty se ujme jeden z rychlých kontrů do polootevřené soupeřovy defenzívy, kdy Kotel dává před prázdnou branku dvojici Pádlista-Kubišta. Prvně jmenovaný přenechává míč služebně staršímu a ten ještě cuchá nervy spoluhráčům, když míč napálí do tyče, odkud se teprve odráží do brány. V závěru ještě Hvězdy ubrání volný kop z nebezpečné vzdálenosti po ruce Lukina mimo vápno. Cenné vítězství se zdatným soupeřem, který především po zisku míče a v přechodové fázi je hodně nebezpečný a který si v dalším průběhu soutěže jistě proklestí cestu do vyšších pater tabulky.

Suchdol Stars C - Jednota Košík 0:4 (0:1)
9. 5. 2010
Sestava: Lukino - Kubišta, Jiřina, Mišák, Pádlista, Tomáš, Jendys, Pepino, Kotel
Košíkáři nám tentokráte i s úroky odvedli porážku, kterou jsme jim uštědřili na podzim 2008. Jejich vítězství bylo naprosto zasloužené, neboť byli v celém zápase rychlejší, přesnější a fotbalovější. Největší problém obraně činil hráč č. 15, který sám vstřelil 3 branky, z čehož tu první asi po 30 vteřinách utkání. Za stavu 0:2 přišla snad jediná pořádná šance Hvězd, kdy Jendys netrefil prázdnotou zívající branku. Namísto snížení ztráty přišly v závěru další dvě branky a bylo vymalováno.

Suchdol Stars C - RAF Jinonice 3:0 (1:0)
16. 5. 2010
Sestava: Lukino - Mišák, Kubišta, Jiřina, Kotel, Malda, Tomáš, Pepino
Branky: Kubišta, Mišák, Kotel
Dnešnímu soupeři, týmu RAF Jinonice, střílely Hvězdy branky především po dlouhých, či přesně házených autech. Nejprve se v první půli po vhazování prosadil nejobávanější hlavičkář týmu Kubišta, aby v půli druhé pečetil skóre Mišák po dalekonosném autu svého spoluhráče Kotla. Mezitím vyšla ještě jedna parádní pozemní kombinace, na jejímž konci stál přesně přihrávající Tomáš a přesně střílející  Kotel. RAFany Hvězdy do větších příležitostí nepouštěly, defenzivní šiky plnily svou práci na výbornou a Lukino tak neměl příliš možností předvést svůj um. Jednoznačně zasloužený dvoubodový zisk.

Suchdol Stars C - Real Sharks 7:1 (4:1)
23. 5. 2010
Sestava: Lukino - Kubišta, MIšák, Hotovson, Kotel, Malda, Jiřina
Branky: Hotovson 3, Kotel, Malda, Jiřina, Kubišta
Předposlední květnovou neděli čekal Hvězdy na domácím hřišti průběžný lídr tabulky, tým Real Sharks. Předzápasové představy o dostatečném počtu hráčů na straně Hvězd vzaly za své, a tak "lávku" během zápasu okupoval jediný střídající plejer. Naproti tomu Žraloků na Hanspaulku připlavalo celé hejno, takže hlavní otázkou bylo, zda v poměrně teplém a slunném počasí udrží Hvězdy po celých šedesát minut řádné tempo. Samotný zápas poté dal na tuto otázku vpravdě kladnou odpověď, neboť to byly Hvězdy, kdo po celou dobu tempo diktoval a také se gólově prosazoval. První branku vsítil Hotovson po precizní kombinaci se svým kamarádem do deště Kotlem, vzápětí mohl jít na žraločího gólmana sám Jiřina, ale příliš si předkopl míč, což se ukázalo jako fatální, neboť soupeř z následného kontru tvrdou střelou po zemi vyrovnal. Nešťastník Jiřina naštěstí svou chybu napravil, když obral o míč posledního "Žraloka" a následnou kličkou brankáři poslal své opět do vedení. Ještě do půle se trefili Malda a Kotel, vždy po velmi povedené akci na jeden dva doteky. Přes vcelku jednoznačný výoj skóre je třeba zkonstatovat, že i Žraloci měli 2 velmi dobré možnosti z levého křídla, ale Lukino se při obou blýskl. Poločasový stav prakticky předurčil konečný výsledek. V druhé půli si roli střelce přisvojil fyzicky velmi dobře připravený Hotovson, on i jeho spoluhráči těžili z faktu, že Sharks hráli čím dál více otevřeněji, včetně brankáře, který se vysouval téměř na půlku. Přesvědčivé vítězství, výborný výkon ve všech řadách.

Suchdol Stars C - TBC Lachtan A 2:3 (1:1)
30. 5. 2010
Sestava: Lukino - Kubišta, Jiřina, Kotel, Malda, Tomáš
Branky: Kotel 2
Tak ani na počtvrté se nám ve vzájemném utkání nepodařilo Lachtana potopit. Stejně jako na podzim i teď jsme nastoupili bez možnosti střídání a stejně jako na podzim i teď jsme prohráli o gól. Narozdíl od podzimu ovšem neměl tentokrát Lachtan tak velkou převahu a bod byl dosažitelný. To by ovšem Jiřina musel z metru trefit prázdnou bránu. Dva ze tří gólů jsme održeli po zaváháních ve vápně, třetí (druhý v pořadí) po pohledné lachtanní akci z bezprostřední blízkosti. Roli suchdolského střelce si pronajal Kotel, který nejprve po Tomášově příhře dával hlavou přes golmana soupeře na 1:1 a v závěru snižoval bombou pod břevno na 2:3. Lachtan, zdá se, míří za postupem, a to vcelku zaslouženě, jelikož si dokázal poradit se všemi týmy z čela tabulky. Jediné, co mu kazí pověst, je chování hráče T. Andrleho, který jak na podzim, tak nyní si po utkání neodpustil uštěpačné a urážlivé poznámky na adresu poraženého týmu (a to třeba i při pouhém pozdravu Hvězd, v civilu opouštějících areál).

Suchdol Stars C - Újezd Calcio 3:0 (2:0)

Branky: Jiřina 3, Kotel 2, Tomáš, Mišák, Kubišta, vlastní soupeře
Pekelný brankostroj rozpoutali hráči Hvězd na Hanspaulce v neděli 13. června krátce po poledni. Odnesl to tým Absinthu, který obdržel ranec devíti branek - skandování tribun "deset, deset" již Hvězdy nestihly gólově zrealizovat. Přesto však s výsledkem a předvedenou hrou panovala výsostná spokojenost. Gólově se prosadila většina hráčů, pohledné fotbalové akce musely lahodit oku diváka. Lukino v brance předvedl dva velmi dobré zákroky ihned po sobě po nebezpečné akci soupeře z křídelního prostoru. Skore utkání otevřel i uzavřel Jiřina, nejprve zužitkoval velmi špatnou rozehrávku soupeře a na konci velmi dobrou přihrávku Kubištu. Hodně toho oběhal střelec dvou branek Kotel, obraně s dirigentskou taktovkou velel bezchybný Mišák, který jako bonus přidal pěknou branku střelou ze střední vzdálenosti. Tomáš čekal na svůj gól poměrně dlouho, ale v závěru se zaslouženě také dočkal. Malda motal havu soupeři svými nebezpečnými výpady, a ač se nedokázal střelecky prosadit, předvedl rovněž výborný výkon.
Nejlepší výkon Hvězd v sezoně.

Suchdol Stars C - Erectico TBC 2:2 (1:0)
27 6. 2010
Sestava: Lukino - Jiřina, Kubišta, Mišák, Kotel, Pádlista, Malda
Branky: Kotel, Mišák
Remíza v posledním kole HL zavřela Hvězdám možnost postupu do 4. ligy, neboť v přímém souboji o druhé postupové místo s Erecticem velela Hvězdám matematická povinnost zvítězit. K vítězství zase až tak daleko nebylo. Dvakráte Hvězdy vedly, ale houževnatý soupeř vždy dokázal vyrovnat. Po pravdě řečeno poprvé vyrovnával Jiřina, který se snažil před odkrytou Lukinovou brankou odklidit míč do bezpečí před dotírajícím útočníkem Erectica. Podruhé pak soupeř pouhých asi 6 minut před koncem po pohotové střele k tyči asi nejlepšího soupeřova hráče. Brankový účet otevřel v 16. minutě Kotel, který se prosadil přes dva obránce a střelou po zemi nedal soupeřově brankáři nejmenší šanci. Ve druhé půli skóroval Mišák po naprosto přesném výkopu Lukina až na vápno soupeře. Druhá půle ovšem byla ze strany Hvězd o hodně pasivnější než ta první, nikdo nebyl s to pořádně podržet míč, takže remíza asi zasloužená.