15. 7. 2011

Suchdol Stars C - Bez názvu 1:4 (1:2)
Branka: Doktor
Sestava: Lukino - Hotovson, Tomáš, Kubišta, Jendys, Mišák, Jiřina, Kotel, Pepino, Doktor
Zápas hraný v nafukovačce asi ve 40 stupních Celsia jsme nezvládli. Problémy nám činil hlavně robustní útočník, který si dobře kryl míč. Soupeř trestal naše chyby v rozehrávce a v pohodě si došel pro body.

Suchdol Stars C - Maverick 1:0 (0:0)
Sestava: Lukino - Mišák, Jiřina, Pepino, Kubišta, Doktor
První výhra v soutěži se rodila těžko, hráli jsme bez střídání a ujala se jediná střela Kubištova, který dával z bezprostřední blízkosti. Kvalitními zákroky nás ovšem podržel Lukino, který vychytal svou první nulu v soutěži.

Suchdol Stars C - Partizan Východ 0:7 (0:3)
Sestava: Lukino - Mišák, Kubišta, Doktor, Tomáš, Jiřina, Pepino
Pěkný debakl, ke kterému se nechce nic psát. Proto komentář rozhodčího, který k nám nebyl tak přísný: I když to tak herně místy nevypadalo, dokráčel Partizan v pohodě k výhře. Suchdol nebyl horší, ale nedokázal dát gól.

Suchdol Stars C - JH 1:1 (0:0)
Sestava: Lukino - Mišák, Kotel, Jiřina, Tomáš, Kubišta, Doktor
Branka: Doktor
Branky padaly až v závěrečné desetiminutovce, nejprve se trefil Doktor, JH vyrovnal pouhé dvě minuty před koncem - škoda.

Suchdol Stars C - Pražští lvi 0:0 (0:0)
Sestava: Lukino - Jiřina, Pepino, Kubišta, Mišák, Doktor
Poměrně okleštěná sestava, bez možnosti střídání, vybojovala cenný bod proti kvalitnímu soupeři. V posledních vteřinách mohl Jiřina rozhodnout, ovšem brankář soupeře se blýskl povedeným zákrokem.

Suchdol Stars C - RAF Jinonice 1:1 (1:1)
Sestava: Lukino - Hotovson, Jiřina, Tomáš, Pepino, Kubišta, Doktor, Venda, Mišák, Kotel
Branky: Jendys
Utkání, v něm jsme byli herně lepší, ovšem nevyužili jsme své šance. Jedinou proměnil Jendys, a to zcela netradičně hlavou.

Suchdol Stars C - S.T.R.U.P. 0:0 (0:0)
Sestava: Lukino - Kubišta, Jiřina, Kotel, Doktor, Pepino, Mišák, Venda
Soupeř se čtyřmi hráči v poli nám dal lekci v bránění. Ovšem my jsme mu to hodně usnadnili, náš výkon směrem dopředu byl naprosto zoufalý.

Suchdol Stars C - TBC Lachtan A 2:3 (1:1)
Sestava: Lukino - Kubišta, Jiřina, Kotel, Doktor, Pádlista, Venda, Mišák, Pepino
Branky: Kotel, OG
Dvakrát jsme vedli, přesto to na body nestačilo. Ve velmi nervozním utkání měl soupeř více štěstí. Na tento zápas asi bude chtít co nejdříve zapomenout Jiřina, který nejprve vlastním tělem nešťastně usměrnil míč za Lukina a v závěru vyrobil hrubici, kdy po autu soupeře neuhlídal svého hráče, který hlavou rozhodl.

Suchdol Stars C - Pražačka 3:0 (2:0)
Sestava: Lukino - Kubišta, Jiřina, Kotel, Doktor, Venda, Mišák
Branky: Venda, Jiřina, Kotel
Soupeři jsme vrátili porážku z minulé sezony, sice bez úroků, ale přeci. Oproti loňskému utkání kluci z Pražačky tolik neběhali, resp. neběhali téměř vůbec. A z lepšího pohybu jsme těžili i gólově, během první půle jsme si vytvořili dvoubrankový náskok, který jsme si poté již zkušeně pohlídali.

Suchdol Stars C - Bum Bar PV B 1:5 (0:2)
Sestava: Lukino - Kubišta, Venda, Jiřina, Mišák, Pepino, Kotel, Doktor, Tomáš
Branka: Venda
Účast hojná, ovšem výsledek špatný.

Suchdol Stars C - Šotgani 1:4 (0:2)
Sestava: Lukino - Kubišta, Kotel, Doktor, Venda, Tomáš, Jiřina, Mišák
Branka: Venda
Soupeř nás trestal za hloupé chyby, spočívající ve špatné rozehrávce, neporozumění si s terénem apod. Přesto jsme si šance vypracovali i my, ovšem zakončení bylo stejně tristní jako v celé sezoně.