Sestava:
Lukino - Jendys, Kubišta, Tomáš, Pepino, Doktor, Jiřina
Branky: Tomáš, Jiřina
Vstup do sezony se vydařil - poněkud okleštěná sestava, jejíž jádro tvořili týmoví "veteráni", vybojovala a v závěru ubránila 2 body na Pražačce:
S úvodním fouknutím arbitra se začala hrát otevřená a vyrovnaná partie s férovým, tvrdě, ale ne zákeřně hrajícím soupeřem. První náznaky šancí se objevily na kopačkách Hvězd, brankář Buffetů však nemusel tahat z kapes žádný ostřejší zákrok. Také Lukina na druhé straně prověřila pouze jedna tvrdá střela z úhlu, která ovšem skončila na jeho dobře postaveném pupíku. Zahřmělo z čistého nebe a po nádherné akci na jeden dotek, na jejímž konci nezištně vyhledal Doktor před prázdnou brankou číhajícího Tomáše, který asi jednodušší gól ve své kariéře nedal. 1:0 - krásné šachy zakončené dokonalým matem! Z vedení se ovšem suchdolští neradovali dlouho: stačilo jedinkrát nechat trestuhodně odkrytou levou stranu a soupeř trestal přesně mířenou přízemní ranou k tyči – 1:1.
Úvod druhé půle patřil opět Hvězdám, když Jiřina po rohovém kopu uklidil do sítě míč odražený brankářem – 2:1. Brzy poté měl tentýž hráč jedinečnou šanci rozhodnout, po jeho samostatném nájezdu však skončil míč po kličce brankáři v autu. Ale to již Hvězdám začaly ubývat síly i provozuschopní hráči na place. Pepino odstoupil (na schody za hřištěm) s bolestivě zasaženou holení, Doktor si natáhl třísla a na hrotu se pohyboval s velkými potížemi, Tomáš s prošlápnutou nohou (po šlapáku z první půle) přestal být schopen rychlejších pohybů a protože již vzhledem k počtu hráčů nemohl na schody za hřiště, uchýlil se do obrany, kde předvedl několik famózních defenzivních zákroků. Hrající lazaret dostal brűcknerovský pokyn zatáhnout se do hlubokého obranného bloku. Soupeřova převaha začala mít Shrekovy rozměry, Hvězdy hrozily jen platonicky po dlouhých nákopech za obranu. Co otáčet se měl Lukino - blýskl se neskutečným zákrokem proti osamocenému útočníkovi, vyřešil i několik ošemetných závarů po standartkách a zaslouží absolutorium, stejně jako největší běhavci Kubišta a Jendys. Vítězství se podařilo uhájit.

Suchdol Stars C - Gangbeng 1:1 (0:1)
Branka: Malda
Kdyby Hvězdy po několika minutách vedly dvoubrankovým rozdílem, nikdo z přihlížejících by se nedivil. Otřepané "nedáš, dostaneš" se ujalo zhruba v šesté sedmé minutě, kdy Gangbeng rychle rozehrál aut a nepokrytý útočník střelou z první nedal Lukinovi šanci. Suchdoláci nerezignovali a neustále se tlačili dopředu, získali si zcela jednoznačnou herní převahu, ovšem i nadále hořeli v koncovce. Také v druhé půli se hrálo takřka na jednu branku, ovšem v ní místy kouzlil brankář soupeře. Pokořit se jej povedlo až Maldovi zhruba ve 45. minutě, kdy jej překonal zblízka střelou po zemi. Závěrečná fáze utkání se odehrávala v sympatické snaze obou týmů urvat oba body na svou stranu, horké chvilky zažívaly obrany obou soupeřů, ale míč do žádné ze sítí již nedoputoval.

Suchdol Stars C - GoHosp PK 2:0 (1:0)
Sestava: Lukino - Hotovson, Jendys, Kubišta, Jiřina, Malda, Kotel, Doktor, Tomáš, Pepino
Branky: Kotel, Malda
Úvod utkání se odehrával v režii Hvězd, které umně kombinovaly a svého soupeře přehrávaly. V dobrých příležitostech se objevili postupně Jendys a Kubišta, kteří vyslali tvrdé projektily na brankáře GoHospu. Myslím, že ho musely pořádně brnět ruce. Do sítě ovšem míč dopravil až Kotel, který po zcela nenápadné akci vypálil přesně pod víko. Po obdržené brance soupeř změnil taktiku: ustoupil od napadání na půlce Hvězd a stáhl se na svou vlastní, zároveň začal nakopávat dlouhé míče na svého dlouhého forvarda. Do šancí se dostával především po chybách v rozehrávce Hvězd a Lukino si musel začít připisovat těžší zákroky, jednou - po autovém vhazování - skončil míč na jeho tyči.  Hvězdy již tak dobře jako v úvodu utkání nekombinovaly, do konce poločasu se ale skóre nezměnilo.
Do druhé půle vstupují (o nějakém běhu opravdu být řeč nemůže) aktivněji Suchdolští, víceméně v poklidu kontrolují utkání, neboť soupeř je v zakončení neškodný, a vsíťují druhý, uklidňující gól, a to způsobem, který suchdolský škvarek nepamatuje: Malda jde do souboje s vyběhnuvším gólmanem GoHospu a patičkou (!) jej výstavně lobuje! Soupeř pak začíná hrát vabank, takže se Hvězdám nabízejí možnosti přečíslení, ovšem zakončování je více než ukvapené. Kotel, Tomáš ani Doktor se gólově neprosazují, nicméně utkání končí k naprosté spokojenosti Hvězd.

Suchdol Stars C - Jednota Košík 2:0 (1:0)
Sestava: Lukino - Hotovson, Kubišta, Jiřina, Kotel, Doktor, Tomáš
Branky: Jiřina, Kotel
V pořadí čtvrtým soupeřem suchdolských Hvězd byl tým s názvem Jednota Košík.  Soupeř, který již dávno před úvodním hvizdem musel budit respekt: skvadra s nejvyšším počtem vstřelených branek v soutěži (13), schopná vítězit i v utkáních, kdy nastupuje v nižším počtu o jednoho hráče v poli. Samotné utkání ukázalo, že na Suchdol dorazil soupeř opravdu zdatný, dobře vybavený technicky a silný především ve hře dopředu. Jeho slabinou se nicméně ukázala defenzívní síla, čehož také Hvězdy využily.
Od úvodních minut se hrál pohledný fotbal s prvními šancemi na kopačkách domácích plejerů. Tomáš napřáhl ke střele, kterou ještě Kotel mínil těsně před golmanem tečovat, což se mu ovšem nepodařilo, takže míč skončil těsně vedle branky. Brzy poté obránce Hotovson presoval brankáře soupeře (!) při rozehrávce tak dobře, že jej obral o míč, ovšem i jeho střela skončila pár centimetrů vedle tyče. Gólová radost tak přišla až o několik minut později, kdy Kotel na jeden dotek narazil Kubištovi, který poté nádhernou a na milimetr přesnou křižnou přihrávkou předložil míč před prázdnou bránu Jiřinovi. Ten se nezmýlil. Tentýž hráč měl za několik málo chvil dokonalou možnost zvýšit náskok, ovšem jeho hlavička minula prázdnotou zívající branku. Jednota měla v první půli několik náznaků dobrých příležitostí, ovšem před Lukina ji kvalitní defenzíva nepouštěla.
To druhá půle se hrála podle jiných not. Jednota, vědoma si jednobrankového manka, musela hrát aktivněji. A také hrála, sevřela Hvězdy a obléhala, obléhala, obléhala. Jenomže Lukino si s touto ztečí věděl rady, za svá záda nepropustil byť jediný balón. Několikrát mu pomohli spoluhráči, kteří na poslední chvíli nastavovali nejrozličnější části svých těl do nebezpečných střel Jednoty. A deset minut před koncem přidal uklidňující pojistku Kotel, a to velmi lišáckým způsobem. Vida, že brankář stojí zbůhvíjakého důvodu mimo branku, vystřelil zpoza obránce, kterému uštědřil jesle a míč se zastavil až v síti Jednoťácké branky - 2:0. Zkušení zadáci Suchdola si poté závěr utkání pohlídali.

Suchdol Stars C - Manchlastr FC 3:0 (1:0)
Sestava: Lukino - Kubišta, Tomáš, Mišák, Jendys, Doktor, Jiřina
Branky: Doktor, Kubišta, Tomáš
Velká škola malé kopané! Jak jinak titulovat komentář utkání, ve kterém hanspaulkou otřískané Hvězdy výsledkově spláchli sebevědomé mladíky Manchlastru. Úvod utkání však nic takového rozhodně nenaznačoval. Manchlastři vtrhli na škváru jako by týden jedli syrové maso a začali rozvážné Hvězdy jednoznačně přehrávat. Vyústěním všeho bylo několik slibných příležitostí a brejk útočníka M. na samotného Lukina. Naštěstí jeho střela mezi tyče nezamířila. Hvězdy, dirigované navrátilcem Mišákem, se postupně dostávaly do tempa a snažily se rovněž zaměstnávat gólmana soupeře. Mišák s Tomášem se zastřelovali, výbornou střelou z křídla se prezentoval Doktor, brankář ji však výborně vytáhl pravou nohou. Doktor si ovšem  spravil chuť minutu před poločasem, kdy z levé strany pohotově zakončil precizně zahranou situaci 3 na 2.
Na vyrovnání nabuzené Manchlastry hned po třech minutách druhé půle dokonale opařil Kubišta, který v dobré situaci nejprve hledal Tomáše a když se mu odražený míč vrátil, nerozpakoval se a nádherně vymetl všechny pavučiny. Od tohoto okamžiku disciplína soupeře poněkud upadla,. což Hvězdám nahrávalo. Lukino ovšem rozhodně nebyl bez práce, prezentoval se dvěma výbornými zákroky proti soupeři a jedním proti Tomášově nechtěném ohrožení branky v obtížné situaci. A byl to právě Tomáš o chvíli později, kdo dal výsledku definitivu, překrásně a neslyšitelně si zaběhl za obranu soupeře, kde ho přesně načasovanou přihrávkou našel špílmachr Mišák. Tomáš zahrál brankáři na housličky a bylo hotovo. V závěru utkání byl ještě z obrany do útoku vypuštěn Jendys a počínal si jako utržený ze řetězu: dvakrát se dostal do bezprostřední blízkosti branky, nejprve volil brazilský způsob zakončení, ovšem jeho patička minula branku snad o půldruhého centimetru, poté v mnohem obtížnější situaci netrefil míč dle svých představ. Přesto však odcházel, stejně jako jeho kolegové z týmu, do šatny nadmíru spokojen.

Suchdol Stars C - Petrovice B 2:0 (1:0)
Sestava: Lukino - Kubišta, Jendys, Doktor, Hotovson, Kotel, Mišák, Jiřina, Pepino, Malda
Branky: Hotovson, Kotel
Nikterak jednoduché utkání se soupeřem z chvostu tabulky Hvězdy nakonec zvládly. Petrovice B předvedly bojovný, zarputilý výkon, který ovščem na bodový zisk nestačil. Velkou zásluhu na tom má ovšem Lukino, který podržel svůj tým několika bravurními zákroky. O gólové zápisy se postarali nejprve Hotovson, který dorážel z bezprostřední blízkosti za záda soupeřova brankáře, a Kotel, který v poslední fázi utkání pro přečíslení 3 na 2 zvolil coby řešení nechytatelnou bombu pod břevno.

Suchdol Stars C - Sebranka FC B 0:0
Sestava: Lukino - Jendys, Jiřina, Kubišta, Kotel, Doktor, Pepino, Tomáš
Souboj se starým známým soupeřem byl tentokrát poněkud vypjatějším. Přispěla k tomu jak důležitost utkání, tak hodně špatný rozhodčí. Ten na začátku vyzval oba kapitány k tomu, aby soupeři hráli fér a bez řečí, za což se mu od kapitána Sebranky dostalo rady ve smyslu: Hlavně pískej! To také sudí dělal, ovšem zpravidla poté, kdy se některý ze soupeřů o prohřešek proti pravidlům přihlásil sám - samozřejmě čím hlučnější byly tyto projevy, tím větší byla i pravděpodobnost, že sudí hvízdne do píšťalky. Takže dohadů na hřišti bylo poměrně dost. Korunu tomu všemu sudí nasadil v momentě, kdy se na četné hlasy Suchdolských odhodlal odpískat penaltu v jejich prospěch za evidentní stažení Doktora ve vápěn, aby vzápětí  na četné hlasy hráčů Sebranky změnil verdikt na přímý kop...
Samotný fotbal příliš krásy nepřinesl. Hrálo se především ve středu pole, šancí bylo poskrovnu. Sebranka se snažila co nejvíce napadat rozehrávku Hvězd, kterým tentokráte příliš nevycházela kombinační hra. Přesto se několikráte ocitly v dobrých střeleckých situacích, ale ani Kotel, ani Jiřina, nebo Doktor se gólově prosadit nedokázali. Na druhé straně Lukino musel řešit zhruba dvě složitější situace. Asi zasloužená dělba bodů.

Suchdol Stars C - Senioři Praha B 2:2 (0:1)
Sestava: Lukino - Kotel, Doktor, Kubišta, Hotovson, Tomáš, Jiřina, Jendys, Pepino
Branky: Jiřina, Hotovson
Nepříliš dobré utkání sehrály Hvězdy na malém hřišti Děkanky, soupeř nepříliš kvalitní, výkon Hvězd ovšem mizerný v defenzívě i v zakončení. Senioři šli do dvougólového vedení po velmi nejistých zásazích Lukina, který ovššem po 361 minutách neprůstřelnosti měl nárok vybrat si slabší chvilku. Bohužel útočná dnes příliš nepředvedla, o vyrovnání se zasloužil obránce Hotovson minutu před koncem. Koneckonců i o první gól Hvězd se postaral defenzivní hráč. Více než remízu si ovšem tým za předvedenou hru nezasloužil.

Suchdol Stars C - Sme moc 2:3 (1:0)
Sestava: Lukino - Kotel, Doktor, Kubišta, Hotovson, Tomáš, Jiřina, Jendys
Branky: Tomáš, Hotovson
První porážka v sezoně a hodně smolná, Hvězdy po 2/3 utkání kontrolují průběh, jsou jednoznačně lepší a když Hotovson přidává druhou branku ve 41. minutě, nikoho by ve snu nenapadlo, že mohou Hvězdy skončit bez bodového přídělu. Leč stane se, stačí 2 střely soupeře z větší vzdálenosti v 56. a 60. (!!) minutě a je to... Nálada v šatně bez komentáře...

Suchdol Stars C - Válcovny plechu MS 0:3 (0:1)
Sestava:Lukino - Kotel, Doktor, Kubišta,Jiřina, Jendys, Pádlista
Tentokrát Hvězdy jednoduše narazily na soupeře, který byl nad jejich síly. Kombinačně vyspělý, silný v osobních soubojích a důrazný v zakončení. V první půli se Hvězdám ještě dařil držet krok, ve druhé už, i v důsledku úbytku sil, nestačily a ještě dvakrát inkasovaly.

Suchdol Stars C - Basta Fidli B 12:0 (5:0)
Sestava:
Lukino - Kotel, Doktor, Kubišta, Jiřina, Jendys, Pádlista, Pepino, Mišák, Hotovson, Tomáš
Branky: Pepino 2, Pádlista 2, Kotel 2, Doktor 2, Kubišta, Tomáš, Hotovson
Historicky nejvyšší vítězství Hvězd přišlo na svět opravdu velmi snadno, soupeř přijel s notně odevzdaneckou náladou, takže obdržel rovný tucet branek, na němž se podílelo 7/10 hráčů Hvězd, které dnes nastoupily v poli. Skutečností rovněž zůstává, že k utkání se sešla kompletní soupiska hráčů Hvězd a že tak velmi pohodově proběhlo zakončení celé sezony.